Google+

Δευτέρα, 20 Οκτωβρίου 2014

Αποτελέσματα Απολλώνιου Πρωταθλήματος Χορού!!!

Και το πρώτο μέρος του χορευτικού μας διαγωνισμού
ολοκληρώθηκε με επιτυχία
με τα ζευγάρια μας να παίρνουν την εξής διάταξη
στις κατηγορίες:

AM/AM
  1. One Dance - Tango:
    1η θέση: Τσίγκα Σταυρούλα, Τσίγκας Αλέξανδρος                      (25 βαθμοί Ίλιον)
    2η θέση: Γαλανάκος Απόστολος, Γεωργακοπούλου Ειρήνη      (20 βαθμοί Ίλιον)
    3η θέση: Μπλέτσα Νικολέτα, Αλεξάκη Ειρήνη                             (15 βαθμοί Μεταμόρφωση)
    4η θέση: Ασίκου Σωτήρης, Τριανταφύλλου Κατερίνα                 (10 βαθμοί Πετρούπολη)
  2. One Dance - Rumba:
    1η θέση: Γκόγκου Γλυκερία, Κανταράκης, Γιάννης                   (25 βαθμοί Ίλιον)
    2η θέση: Τσιάρα Ξανθή, Λεμποτέσης Βασίλης                           (20 βαθμοί Άγιοι Ανάργυροι)
    3η θέση: Σβέρκου Μαρλέν, Παπασάββας Σωκράτης                (15 Βαθμοί Νέα Φιλαδέλφεια)
    4η θέση: Σουχλάκη Βάλια, Διαμαντή Κωνσταντίνα                   (10 βαθμοί Πετρούπολη)
    5η θέση: Κουλουμπή Έφη, Δέδε Σοφία                                        (5 βαθμοί Ίλιον)
ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΕΣ 

1η θέση: Σχολή Ιλίου (25 βαθμοί)
(Κουλουμπή Έφη, Μιχαλοπούλου Χρύσα, Γεωργακοπούλου Ειρήνη, Τσίγκα Σταυρούλα, Γκόγκου Γλυκερία, Κανταράκης Γιάννης, Γαλανάκος Απόστολος, Τσίγκας Αλέξανδρος)

2η θέση: Σχολή Αγίων Αναργύρων (20 βαθμοί)
(Τσιάρα Ξανθή, Νίκου Βάσω, Γκαμπλιά Ρούλα, Παπαδοπούλου Ερωφίλη, Λεμποτέσης Βασίλης)

3η θέση: Σχολή Νέας Φιλαδέλφειας (15 βαθμοί)
(Βαρελά Μαρία, Σβέρκου Μαρλέν, Σταυρινού Κατερίνα, Φειδάκη Ελένη)

4η θέση: Σχολή Μεταμόρφωσης (10 βαθμοί)
(Μπλέτσα Νικολέτα, Αλεξάκη Ειρήνη, Νιαράκη Ελένη, Καλύβα Αγγελική)

5η θέση: Σχολή Πετρούπολης (5 βαθμοί)
(Τριανταφύλλου Κατερίνα, Σουχλάκη Βάλια, Διαμαντή Κωνσταντίνα)

PROFESSIONAL LATIN - CHA CHA

1η θέση: Παπαδοπούλου Ερωφίλη, Γκούνα Αρετή                            (25 βαθμοί Νέα Φιλαδέλφεια)
2η θέση: Μπελεσάκου Σταυρούλα, Χρυσού Γεωργία                        (20 βαθμοί Πετρούπολη)
3η θέση: Νίκου Βάσω, Καραβίτης Γιώργος                                          (15 βαθμοί Μεταμόρφωση)
4η θέση: Κουτίβα Ζωή, Παπαγεωργίου Τρύφωνας                            (10 βαθμοί Ίλιον)
5η θέση: Φειδάκη Ελένη, Καλαντζής Βασίλης                                     (5 βαθμοί Άγιοι Ανάργυροι)

Συγκεντρωτικά Αποτελέσματα Ανά Σχολή

Σχολή χορού Apollon Ιλίου: 25+20+25+5+25+10                               110 βαθμοί
Σχολή χορού Apollon Νέας Φιλαδέλφειας: 15+15+25                       55 βαθμοί
Σχολή χορού Apollon Αγίων Αναργύρων: 20+20+5                           45 βαθμοί
Σχολή χορού Apollon Πετρούπολης: 10+10+5+20                              45 βαθμοί
Σχολή χορού Apollon Μεταμόρφωσης: 15+10+15                               40 βαθμοί

Συγχαρητήρια σε όλους τους διαγωνιζόμενους
που με την καθημερινή τους προσπάθεια, και επιθυμία,
για να γίνουν ακόμα καλύτεροι, μας χάρισαν μια αξέχαστη βραδιά,
και φυσικά στους χορευτές της σχολής του Ιλίου
που κέρδισαν τους περισσότερους πόντους για τη σχολή τους
και την έφεραν στην πρώτη θέση του βάθρου!!!

Σχολές χορού Apollon Dance Studio
Βήμα βήμα προς την επιτυχία!